Elektrik

Mert Oto A-dan Z-ye aracınızın elektrik aksamı konusunda UZMAN Kadro ve bilgiye sahiptir. Aracınızda bulunan her türlü elektrik aksamı kaynaklı problemi çözer ve size en kısa sürede problemsiz aracınızı teslim etmektedir. Ayrıca Elektrik, park sensörü, oto alarm, klima, oto bakım, şarj, marş, müzik sistemi, Sunroof, hardtoop, kilit tamir ve servis hizmeti vermekteyiz. 20 yıllık tecrübemiz vardır..  Firma kurucusu Mustafa AYDIN Çıraklıktan yetişme ustalığı ile her türlü bilgi ve donanıma sahiptir.

 

Eskiden oto elektrik hizmetleri araçların belirli bir teknoloji ile üretildiğinden oldukça kolay olup, tezgahlarına birkaç takım asarak birçok kişi oto elektrik tamircisi olabiliyordu. Fakat günümüzde oto elektrik konusu araçların daha teknolojik, elektronik devrelerle desteklenmiş oluşundan tecrübe dışında yeniliklere açık, gerekli aletlere sahip oto elektrik ustalarına gerek doğurmaktadır.

 

Oto elektrik konusu arızanın oluşabilecek yerlerini tahmin eden, bu tahminleri gereken cihazlar yardımı ile kontrol edebilen tecrübeleri gerektirmektedir. Aksi halde bir elektrik arızasının onarımı daha farklı arızaların oluşumuna neden olabilmektedir.

Oto bakım ustamız Mustafa AYDIN ile iSTANBULve çevresindeki araç sahiplerine hizmet veren müessesemiz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır.


İşletmemizin en önemli ilkesi araçla ilgili yapılacak bir işlemin tespiti sonrasında sahibine bilgi verilmesi, onay alınmasının ardından müdahaleye başlanmasıdır.

 

Aracınızda oluşan elektirik arızasının oluşum şekli arızanın onarımında bizlere destek olabileceğinden arıza oluşum şekli ve tetiklediği konuları bildirmeniz önem taşımaktadır.

 Kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet için hizmetinizdeyiz. Güvenilir ve temiz hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Contribute!
Books!
Shop!